Amnesia: Memories, Demo, Otome

Premiera Dema

Nadszedł ten dzień!
Dzisiaj oficjalnie udostępniamy postęp naszej pracy nad tłumaczeniem Amnesi.

Osiągnąłeś sukces w swojej dziedzinie, gdy nie wiesz, czy to, co robisz, to praca czy zabawa.

Warren Beatty

Znane problemy

Po dokładną rozpiskę zawartości dema, zapraszamy do zapoznania się z tym wpisem.
Demo nie jest niestety pozbawione wad i mimo naszej ciężkiej pracy i wielu miesiącach starań, jesteśmy świadomi, że występują w nim błędy. Pracujemy nad ich rozwiązaniem i planujemy dalej szlifować naszą pracę. Jednakże, w tym miejscu chcielibyśmy, wraz z ekipą, prosić was o pomoc w wyłapywaniu wszelkich nieścisłości i błędów, które zauważycie ogrywając tłumaczenie. Tutaj odsyłam do strony, gdzie wyjaśniam, w jaki sposób można się z nami skontaktować. Wszelkie uwagi będą dla nas na miarę złota.
Dobra, przejdźmy do wylistowania znanych błędów.

  • Czasami nie pokazuje się filmik początkowy, kiedy próbujecie włączyć grę. Możecie go normalnie obejrzeć w dodatkowych opcjach gry. (Zalecamy w takim przypadku przeklikanie wszystkiego, do ukazania się napisu witającego w grze.)
  • Przy niektórych próbach zmiany rozmiaru okna gry, aplikacja może się wykrzaczyć i wyrzuć was do pulpitu. (Zalecamy go zmieniać w menu głównym albo podczas rozgrywki. Bardzo, bardzo powoli…)
  • Grafika, która powinna widnieć w tle, podczas zapisywania czasami się nie wyświetla, mimo iż widnieje przerobiona w plikach gry. (Zalecamy kontakt. Jeden z członków naszej ekipy na pewno pomoże. To dosyć łatwo naprawić, ale niewprawiona osoba może mieć z tym problem.)

Cóż, nie zostało nam już nic innego, jak podziękować wam za dotychczasową pomoc przy projekcie i życzyć wam miłej gry. Instrukcja znajduje się w pliku z demem. W razie jakichkolwiek problemów, piszcie do nas śmiało! 🙂
Hasło: DEMO

Pobierz Demo tutaj!

5 myśli w temacie “Premiera Dema”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s